top of page

Modernūs paveikslai – tai šiuolaikiniam namų stiliui pritaikomi namų interjero elementai, kurie į bet kokią erdvę įneša individualumo ir stilingumo pojūtį. 

акварельные Краски

Kokybės garantija

Modernus.net paveikslai – tai autoriniai meno kūriniai, kuriami į pagalbą pasitelkiant aukščiausios kokybės dažus bei drobes. Visi kūriniai padengiami papildomu lakų sluoksniu, kuris apsaugo meno kūrinį nuo įbrėžimų, įskilimų bei išorinės aplinkos poveikio – šviesos, dulkių bei drėgmės.

Tokio tipo paveikslai pasižymi ilgaamžiškumu bei tvirtumu, todėl net ir po daugelio metų paveikslas Jūsų namuose atrodys kaip ką tik atkeliavęs iš menininko rankų.

Дизайн интерьера

Modernaus paveikslo pritaikymas interjere

Užsakant paveikslą, visos detalės aptariamos ir suderinamos iš anskto.

 

Atsižvelgiama į kliento poreikius, paveiksmo spalvos derinamos prie namų interjero.

 

Jei klientas nėra tikras dėl paveikslo tinkamumo, paveikslą specialių programų pagalba galima įkomponuoti į atsiųstas interjero nuotraukas ir rinktis iš kelių skirtingų variantų.

Искусство gallery1

Nemokamas pristatymas Lietuvoje

Paveikslai Lietuvoje pristatomi nemokamai.

Pristatymui į užsienį gali būti taikomi papildomi mokesčiai. 

Грей Лимбо

Kodėl verta įsigyti modernų paveikslą?

Modernūs paveikslai su individialiai kurtomis emocingomis abstrakcijomis – tai ilagalaikė namų puošmena, suteikianti interjerui daugiau emocijų, spalvų bei rafinuoto, urbanistinio stiliaus pojūčio.

 

Modernių meno abstrakcijų intarpai interjere atspindi išskirtinį stiliaus ir skonio pojūtį bei padeda judėti koja kojon su šiuolaikinėmis tendencijomis.

Menininko kurtų paveikslų vertė su laiku tik auga, todėl įsigydami autorinį kūrinį ne tik puošiate savo namus ir kuriate jaukią aplinką, bet ir investuojate į ateitį.

Photo_1588334849687.png

MODERNŪS PAVEIKSLAI                   

bottom of page